همکاری با ما

انواع روش های همکاری
سرمایه گذاری
همکار فروش
فروشنده، بازاریاب و ویزیتور
فروشگاه های اینترنتی و فروش مجازی
عاملیت فروش
سرپرست منطقه
نماینده منطقه
لطفا جهت ارسال درخواست همکاری و اطلاعات بیشتر در مورد هرکدام از روش های همکاری ذیل، فرم پایین این صفحه را تکمیل نمایید تا ما با شما در اسرع وقت تماس بگیریم و یا از طریق شماره تلفن های ذکر شده با ما در تماس باشید.
سرمایه گذاری:
افراد یا شرکت هایی که توان کافی و تمایل به سرمایه گذاری در کسب و کارهای مجموعه فرما مارکت  را دارند، می توانند جهت اطلاع از شرایط و نحوه پذیرش سرمایه با ما در تماس باشند.
همکار فروش:
کلیه مشتریان عزیز می توانند در صورت خرید از فروشگاه اینترنتی سایت در میزان کافی، شامل درصد تخفیف همکاری شده و اجناس خرید کرده را در بین دوستان و یا اقوام خود به قیمت مصرف کننده کالا عرضه نمایید.
فروشنده، بازاریاب و ویزیتور:
کلیه اشخاصی که توان فروش و معرفی محصولات فرمامارکت  را دارا می باشند، می توانند درخواست و رزومه خود را برای ما ارسال نمایند و با ما در تماس باشند.
عاملیت فروش:
فروشگاه هایی که توان عرضه محصولات ما را داشته باشند، می توانند درخواست خود را به بخش فروش یا سرپرست/نماینده منطقه خود اعلام نمایند تا اقدامات اولیه برای معرفی و ثبت آن فروشگاه انجام پذیرد. فروشگاه هایی که  به عنوان عاملیت فروش با ما همکاری کنند، طبق جدول مصوب، قیمت های محصولات برای ایشان محاسبه می شود و محصولات را با قیمت مصوب به فروشگاه های دیگر  و یا مصرف کنندگان عزیز عرضه می نمایند.
سرپرست / نماینده منطقه:
افراد یا شرکت هایی که توان پخش مویرگی در یک منطقه ی جغرافیایی(یک شهر، یک استان یا تعدادی شهر و استان) را دارند و دارای تیم فروش می باشند، می توانند  درخواست خود را جهت دریافت سرپرستی منطقه ارسال نمایند.