ارسال سفارش

زمان و نحوه تحویل سفارشات

فرما مارکت

نحوه تحویل سفارشات به مشتریان محترم در شهر تهران از طریق پیک موتوری انجام می‌پذیرد. زمان تحویل کالا در هنگام ثبت سفارش قابل انتخاب بوده و هزینه‌ی ارسال کالا به اطلاع مشتری می‌رسد. هزینه ارسال کالا در فاکتور صادر شده توسط فروشگاه محاسبه می‌شود و نیاز به پرداخت هیچ‌گونه هزینه اضافه بر مبلغ فاکتور نیست. امکان تسویه حساب در محل برای مشتریان تهرانی و شهرستان وجود دارد و تحویل سفارشات شهرستان از طریق پست انجام می‌پذیرد. 

پست پیشتاز

امکان تسویه در محل برای مشتریان خارج از تهران نیز وجود دارد. زمان تقریبی تحویل سفارشات پستی در هنگام سفارش به اطلاع مشتریان می‌رسد و تمامی مرسولات با سریع‌ترین روش ارسال پستی یعنی پست پیشتاز ارسال می‌شوند. 

زمان ارسال

برای سفارشات شهر تهران در صورتی که تا ساعت 12 ظهر ثبت گردد از ساعت 13 الی 16 روز بعد تحویل مشتری می گردد در صورتی که سفارش بعد از ساعت 12 ثبت گردد از ساعت 10 الی 13 بعد از دو روز کاری تحویل مشتری می گردد .

برای سفارشات شهرستان با توجه به مدت زمان سپری شدن سفارشات در ادارات پست بین 3 تا 5 روز کاری  می باشد لازم به ذکر است کد پیگیری مر بوط به مرسوله سفارشی بین 24 تا 48 ساعت به مشتری از طریق پیامک ارسال می گردد.

ارسال سفارشات در تهران

- هزینه ارسال برای سفارشهای زیر سیصد هزار تومان در تهران 15000 تومان و بالای سیصد هزار تومان رایگان می باشد.

ارسال سفارشات در شهرستان 

- برای سفارشات بر اساس تعرفه های اداره پست صورت می گیرد.

فرما مارکت با بسته‌بندی مطمئن و مناسب محصولات تحویل سالم، کالا را کاملا تضمین می‌نماید. در صورت وجود هرگونه مشکل و خرابی در بسته‌بندی محصول، کاربر باید از تحویل گرفتن سفارش امنتاع کرده تا سفارش بازگردانی شود. صدمات در هنگام حمل و نقل به عهده شرکت مرسولی است. تمامی محصولات در نهایت صحت و سلامت به دست مشتریان خواهند رسید.

ارسال سفارشات شکستی و بسته های بالای یک متر

ارسال سفارش  شکستنی و بالای یک متر با شرکت های tpg ، تیباکس و ایران پیام انجام می شود به همین منظور قبل ارسال سفارش هزینه باید تسویه شود.