مردانه


کمی صبر کنید...

انواع عطرهای مردانه لاکچری

عطر هر کس نشان دهنده شخصیت اوست. حتما برای شما هم پیش آمده که از کنار کسی رد شوید و یا وارد اتاقی شوید و رایحه خوش یک عطر شما را مجذوب کند. افرادی که عطر خوش بویی دارند ناخوداگاه جذاب‌تر به نظر می‌رسند. اما عطر خوش بو چه عطری است؟

بعضی از افراد علاقه خاصی به یک برند دارند و معمولا عطر و ادکلنخود را فقط از آن برند انتخاب می‌کنند، اما اگر شما دوست دارید برندهای مختلف را امتحان کنید می‌توانید از فروشگاه اینترنتی فرما مارکت عطر برندهای معروفی چون لالیک، کرید، دیور، آمواژ، بولگاری و ده‌ها برند دیگر را سفارش دهید.

تشخیص رایحه ها از روی رنگ مایع داخل عطرها

عطر ادکلن مردانه

می دانیم که نبوغ و سليقه ی عطرسازها و طراحان بطری و بسته بندي عطرها، متكي بر ذوق و سليقه و خلاقيت طراحان است، اما قواعده ای كلي و شايد نانوشته تاثيري به سزا در اين طراحي ها دارد. فارغ از تركيب رايحه رنگ مايع عطر و جعبه و شيشه آن مي تواند راهنمايي موثري در انتخاب عطر باشد. شما قبل از باز كردن بسته بندي و اسپري عطر مي توانيد اطلاعاتي كلي از رايحه عطر به دست بياوريد. رنگ مايع عطر يكي از بزرگترين و بهترين شاخص هاي شناخت رايحه است.

رنگهاي قرمز، نارنجي، زرد، صورتي و عنابي كه نوعا رنگ هاي گرم هستند نشان دهنده ی دسته اي از روايح به اصطلاح گرمند. طول موج رنگ قرمز كه انرژي حرارتي را بر روي خود حمل مي كند به طول موج اشعه ماوراء بنفش نزديك است بنابراين عطرهايي با مايع قرمز رنگ مويد گرمي عطر است. رنگ قرمز بيانگر نوعي شور، هيجان، اغواگري و هوس انگيزي است. پس عطرهايي با مايع قرمز رنگ در دنياي روايح هم مبين عطوري گرمند. يعني با بوييدن اين دسته از عطرها احساس گرمي به ما دست مي دهد. رايحه اين دسته از عطرها معمولا شيرين است.

نقطه مقابل رنگ هاي سردند. آبي ، فيروزه اي ، سبز و در پاره اي موارد بنفش. عطرهايي با مايع آبي خبر از روايح دريايي مي دهند. عطرهاي اين دسته عموما خنك اند. اين دسته از عطرها با كاهش متابوليسم بدن شرايطي را فراهم مي سازند تا شما احساس خنكي يا حتي سردي كنيد.

 مايع سبز نشاني است از روايح سبز و تازه و نمودي كامل از طراوت و تازگي در طبيعت .

عطرهايي به رنگ سياه بيانگر غلظت، سنگيني و رمزآلودي عطر است. روايحي بخور مانند و سنگين همچون رايحه عود شرقي .

 آبي سير نشاني است از تمول و وقار. اين عطرها با گيرايي خارقوالعاده در اغلب موارد تلخ و تندند كه حس عميق و آرامبخشي را فراهم مي سازند.

عطرهايي با مايع بيرنگ هم عموما روايحي ملايم و سبكند. البته به خاطر داشته باشيد موارد گفته شده در بيشتر موارد درست اند نه در همه موارد.

دسته‌بندی