زنانه


کمی صبر کنید...

چگونه عطر زنانه خوب انتخاب کنیم؟

عطرها با اینکه خیلی متفاوت هستند اما در ساخت شان معمولا از یک سری رایحه های اصلی استفاده می شود، رایحه هایی مثل عطر گل ها، رایحه های شرقی، ترکیب گل و رایحه های شرقی، چوب صندل و میوه ها جزو اصلی ترین ها هستند. همچنین گیاهانی مثل بادیان رومی، گل سرخ، ترنج، هل، چوب سدار، اکالیپتوس، کندر، یاسمن، شمعدانی، زنبق، اسطوخودوس، لیمو، یاس بنفش، لی لی، ماگنولیا، خزه، بهار نارنج، پرتاقل، زنبق زرد، نعنا، کاج، تمشک، رز، گل مریم و وانیل جزو موارد بسیار محبوب و پرطرفدار به حساب می آیند. نوع عطر این گیاهان و میوه هاست که تعیین می کند عطر شما سرد است یا گرم.

عطر و ادکلن با رایحه ای گل ها، از رایحه ای ملایم و سبک برخوردارند و حالتی زنانه و لطیف دارند. برای نمونه می توان به رایحه گل رز، یاسمن و شکوفه پرتقال اشاره کرد که حضور آن ها در ادکلن های برگرفته از گل ها فرد را به دشت زارهای وسیع و شب های دلنشین بهاری می برد.

گل‌های سفید محرک ترین رایحه را در میان گل ها دارند شاداب، با شکوه و به راستی سرمست‌ کننده هستند و نیز در هر کجا که ظاهر می‌شوند نشانی برای غلظت عطرهای زنانه اند.

حالا که کم کم به بهار نزدیک می شویم، بد نیست به فکر عوض کردن عطرتان بیفتید. برای این فصل از رایحه های خنک استفاده کنید. بهتر است برای این فصل 2 عطر تهیه کنید یکی برای استفاده روزمره و دیگری برای مهمانی ها. عطرهای سنگین، مثل تولیدات شرکت دیور یا ورساچه را در مهمانی ها استفاده کنید این عطرها معمولا به تلخی یا شیرینی می زنند.

 از آنجایی که با ورود به فصل بهار روزهای گرم هم کم کم خودی نشان می دهند به سراغ عطرهایی با ماندگاری بالا بروید. بدن در فصول گرم سال، بیشتر عرق می کند و همین مسئله باعث از بین رفتن زود به زود بوی عطر می شود. برخلاف زمستان که عطرها برای خودشان حالا حالاها می مانند و جایی نمی روند! 

چند نمونه از عطر های زنانه خاص 

ادوپرفیوم زنانه رصاصی مدل رومنس

ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Chifon

ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Qubismدسته‌بندی