جیبی


کمی صبر کنید...

تاریخچه عطر جیبی و کاربردهای آن

عطر جیبی به تاریخچه‌ای چند صد ساله منتهی می‌شود. درست زمانی که مصریان برای مراسم‌های مذهبی خود از رایحه‌ای خوش برای اختصاصی‌تر شدن تشریفات بهره می‌گرفتند استفاده از یک ماده خوش بو کننده پا به عرصه ظهور گذاشت. این امر تا جایی دنبال شد که کشور فرانسه پیش از هر کشور دیگری در حیطه تولید عطر به صنعت عطرسازی روی آورد. این روزها از گیاهان معطری مثل رز ماری، نارنج و لیمو و صدها عصاره طبیعی دیگر برای خوش‌ بو کردن سرویس بهداشتی، منزل و یا حتی مصارف شخصی در صنعت تولید عطر و ادکلن استفاده می‌شود.

عطرهای که با حجم پایین چیزی در حدود ۲۵ میلی‌لیتر با اسم‌های عطر جیبی خودکاری یا کتابی در دسترس شما قرار داده می‌شود. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از این محصول اندازه کوچک و وزن سبک آن است که به همراه داشتن آن را برای افراد به امری ساده بدل کرده است. همچنین شما می‌توانید عطر محبوب خود را در نسخه جیبی تهیه کنید و در موقعیت‌های مهم از آن استفاده کنید.


عطر جیبی این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که پیش از خرید یک عطر یا اودکلن گران‌قیمت آن‌هم با حجم و اندازه بزرگ دست به انتخاب بزنید و رایحه موردعلاقه خود را انتخاب کنید.

در مورد مزایایی عطر جیبی در این مقاله بیشتر اطلاعات کسب کنید.


دسته‌بندی