لگو و ساختنى


کمی صبر کنید...

لگو و ساختنی چیست؟

لگو ، نوعی بازی فکری است که از کنار هم گذاشتن قطعات مکعبی و آجری، شکل های  مختلفی را با آنها میتوان ساخت. این قطعات از پلاستیک ساخته شده اند و به راحتی می توان آنها را بر روی یکدیگر سوار کرد و پس از مونتاژ، آنها را از  یکدیگر جدا کرد. اسباب بازی های لگو برای تمامی سنین می باشد، چرا که دیگر لگو ها فقط بلوک های خانه سازی نیست، بلکه لگو ها در طرح های بسیار زیادی ساخته می باشد و اگر بخواهیم دسته بندی برای آنها بگذاریم دو نوع اسباب بازی لگو داریم،  اسباب بازی لگو برای کودکان زیر شش سال و لگو برای افراد بالای شش سال و  حتی بزرگسالان.

لگو تنها برای سرگرمی کودک شما نیست بلکه  دارای فواید بیشماری چون تقویت هوش فضایی، هوش منطقی، رشد خلاقیت، افزایش  اعتماد به نفس، پرورش مهارت های ارتباطی و … است. تحقیقات نشان داده است  کودکانی که در مراحل مختلف رشد ذهنی خود از این اسباب بازی استفاده کرده اند، دارای بهره هوشی و قدرت خلاقیت بالاتری نسبت به سایر کودکان هم سن و سالان خود هستند. مسلما پرورش این قابلیت ها در آینده شغلی آنها دارای  تاثیرات مثبت و قابل توجهی است.

لگو و ساختنی

یکی از تفریحات کودکان و حتی بزرگسالان سر زدن به مغازه های اسباب بازی فروشی است. البته اگر شما وقت کافی برای  چرخیدن در بازار را ندارید، فروشگاه های اینترنتی فرما مارکت می تواند کار شما را آسان تر کند.


دسته‌بندی